Akademi Türü:
Etkinlik Türü:
Başvuru Durumu:
İlçe:
 

E ğ i t i m l e r

SamsunGİS Öğretmen Eğitimi (Web + Android Sürümü)

SamsunGİS Öğretmen Eğitimi (Web + Android Sürümü)
Eğitmen:
İlçe: Atakum
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 11.08.2016 Saat: 16:00-18:00

Kontenjan: 100 Başvuru: 67
Geogebra Eğitimi1

Geogebra Eğitimi1
Eğitmen: Fatih GÜLAY
İlçe: İlkadım
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 30.04.2018-04.05.2018 Saat: 17:00-20:30

Kontenjan: 20 Başvuru: 13
Geogebra Eğitimi

Geogebra Eğitimi
Eğitmen: Erol TOSUNER
İlçe: Atakum
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 30.04.2018-04.05.2018 Saat: 16:00-20:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 11
Zeka Oyunları Eğitimi 1

Zeka Oyunları Eğitimi 1
Eğitmen: Erdal İNCEBACAK
İlçe: Atakum
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 28.04.2018-06.05.2018 Saat: 09:00-15:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 11
Eğitim ve Paradigma Kültür Temelli Eğitim

Eğitim ve Paradigma Kültür Temelli Eğitim
Eğitmen: Samsun Akademi
İlçe: İlkadım
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 25.04.2018 Saat: 11:00-12:30

Kontenjan: 700 Başvuru: 410
Oryantring Eğitimi

Oryantring Eğitimi
Eğitmen: Mustafa DEMİR
İlçe: İlkadım
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 28.04.2018-29.04.2018 Saat: 09:00-18:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 11
Proje Hazırlama Yöntem ve Uygulamaları Kursu

Proje Hazırlama Yöntem ve Uygulamaları Kursu
Eğitmen: Selma BAHADIR
İlçe: İlkadım
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 03.05.2018-05.05.2018 Saat: 15:30-18:30

Kontenjan: 20 Başvuru: 17
Geogebra Eğitimi

Geogebra Eğitimi
Eğitmen: Fatih GÜLAY
İlçe: İlkadım
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 07.05.2018-10.05.2018 Saat: 17:00-20:30

Kontenjan: 20 Başvuru: 13
Zeka Oyunları Eğitimi 1

Zeka Oyunları Eğitimi 1
Eğitmen: Hasan ALPARSLAN
İlçe: İlkadım
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 07.05.2018-11.05.2018 Saat: 17:00-21:30

Kontenjan: 20 Başvuru: 18
Zeka Oyunları Eğitimi 1

Zeka Oyunları Eğitimi 1
Eğitmen: Mesüde Gülşah DAĞDELEN
İlçe: Çarşamba
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 07.05.2018-11.05.2018 Saat: 16:00-20:30

Kontenjan: 20 Başvuru: 20
Zeka Oyunları Eğitimi 1

Zeka Oyunları Eğitimi 1
Eğitmen: Onur GÜVEN
İlçe: Çarşamba
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 07.05.2018-11.05.2018 Saat: 16:00-20:30

Kontenjan: 20 Başvuru: 20
Satranç Kursu

Satranç Kursu
Eğitmen: Erkan TUZCU
İlçe: Atakum
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 07.05.2018-11.05.2018 Saat: 17:00-21:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 19
Satranç Kursu

Satranç Kursu
Eğitmen: Muharrem TOSUN
İlçe: İlkadım
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 07.05.2018-11.05.2018 Saat: 15:30-18:30

Kontenjan: 20 Başvuru: 20
Zeka Oyunları Eğitimi 1

Zeka Oyunları Eğitimi 1
Eğitmen: Çigdem ÇELEBİ
İlçe: Bafra
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 12.05.2018-20.05.2018 Saat: 10:00-16:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 20
Zeka Oyunları Eğitimi 1

Zeka Oyunları Eğitimi 1
Eğitmen: Gökhan AKMAN
İlçe: Bafra
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 12.05.2018-20.05.2018 Saat: 10:00-16:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 19
AB Projeleri Hazırlama Teknikleri

AB Projeleri Hazırlama Teknikleri
Eğitmen: Seyit Ahmet DİKMEN
İlçe: Havza
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 07.05.2018-11.05.2018 Saat: 16:00-20:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 17
Oryantring Eğitimi

Oryantring Eğitimi
Eğitmen: Eray KURTOĞLU
İlçe: Atakum
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 05.05.2018-06.05.2018 Saat: 09:00-18:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 20
Oryantring Eğitimi

Oryantring Eğitimi
Eğitmen: Mustafa DEMİR
İlçe: Çarşamba
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 05.05.2018-06.05.2018 Saat: 09:00-18:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 11
Oryantring Eğitimi

Oryantring Eğitimi
Eğitmen: Gökhan ATAKLI
İlçe: Atakum
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 05.05.2018-06.05.2018 Saat: 09:00-18:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 19
Oryantring Eğitimi

Oryantring Eğitimi
Eğitmen: Basri GÖKMEN
İlçe: Kavak
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 08.05.2018-11.05.2018 Saat: 09:00-18:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 20
Photoshop Eğitimi (Temel Düzey)

Photoshop Eğitimi (Temel Düzey)
Eğitmen: Ahmet ÇAKICI
İlçe: Canik
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 05.05.2018-13.05.2018 Saat: 10:00-16:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 15
Fotoğrafçılık Kursu

Fotoğrafçılık Kursu
Eğitmen: Handan ÇELİK
İlçe: Atakum
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 07.05.2018-11.05.2018 Saat: 17:00-19:30

Kontenjan: 20 Başvuru: 20
Fotoğrafçılık Kursu

Fotoğrafçılık Kursu
Eğitmen: İbrahim KÖKSAL
İlçe: İlkadım
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 07.05.2018-11.05.2018 Saat: 16:00-19:30

Kontenjan: 20 Başvuru: 14
Zeka Oyunları Eğitimi 1

Zeka Oyunları Eğitimi 1
Eğitmen: Erdal İNCEBACAK
İlçe: Atakum
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 07.05.2018-11.05.2018 Saat: 15:00-19:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 20
Zeka Oyunları Eğitimi 1

Zeka Oyunları Eğitimi 1
Eğitmen: Adem İREN
İlçe: Atakum
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 07.05.2018-11.05.2018 Saat: 15:00-19:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 20
Zeka Oyunları Eğitimi 1

Zeka Oyunları Eğitimi 1
Eğitmen: Çigdem ÇELEBİ
İlçe: Atakum
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 07.05.2018-11.05.2018 Saat: 16:00-20:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 15
Oryantring Eğitimi

Oryantring Eğitimi
Eğitmen: Tahsin YAZICI
İlçe: Ondokuzmayıs
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 08.05.2018-11.05.2018 Saat: 15:30-19:30

Kontenjan: 20 Başvuru: 13
Zeka Oyunları Eğitimi 1

Zeka Oyunları Eğitimi 1
Eğitmen: Emel İNAN
İlçe: Bafra
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 12.05.2018-20.05.2018 Saat: 10:00-16:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 12
12. Sınıf Öğrencilerine

12. Sınıf Öğrencilerine
Eğitmen: Samsun Akademi
İlçe: Bafra
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 11.05.2018 Saat: 09:30-10:30

Kontenjan: 0 Başvuru: 0
12. Sınıf Öğrencilerine

12. Sınıf Öğrencilerine
Eğitmen: Samsun Akademi
İlçe: Atakum
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 11.05.2018 Saat: 11:30-12:30

Kontenjan: 0 Başvuru: 0
12. Sınıf Öğrencilerine

12. Sınıf Öğrencilerine
Eğitmen: Samsun Akademi
İlçe: Çarşamba
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 11.05.2018 Saat: 14:00-15:00

Kontenjan: 0 Başvuru: 0
Etwinning Projeleri Yazma Kursu

Etwinning Projeleri Yazma Kursu
Eğitmen: İnnap KAYA
İlçe: İlkadım
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 26.06.2018-29.06.2018 Saat: 09:00-14:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 15
Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu

Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu
Eğitmen: Samsun Akademi
İlçe: İlkadım
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 26.05.2018-03.06.2018 Saat: 10:00-17:00

Kontenjan: 15 Başvuru: 13
Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu

Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu
Eğitmen: Ali ÇAĞLAYAN
İlçe: İlkadım
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 26.05.2018-03.06.2018 Saat: 10:00-17:00

Kontenjan: 15 Başvuru: 13
Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu

Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu
Eğitmen: Özgür ARSLAN
İlçe: Atakum
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 26.05.2018-03.06.2018 Saat: 10:00-17:00

Kontenjan: 15 Başvuru: 15
Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu

Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu
Eğitmen: Nazmi YILMAZ
İlçe: Atakum
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 26.05.2018-03.06.2018 Saat: 10:00-17:00

Kontenjan: 15 Başvuru: 14
Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu

Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu
Eğitmen: Ahmet ÖZTÜRK
İlçe: İlkadım
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 26.05.2018-03.06.2018 Saat: 10:00-17:00

Kontenjan: 15 Başvuru: 13
Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu

Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu
Eğitmen: Sezai OĞULLUK
İlçe: İlkadım
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 26.05.2018-03.06.2018 Saat: 10:00-17:00

Kontenjan: 15 Başvuru: 14
Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu

Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu
Eğitmen: Hakkı YILMAZ
İlçe: Vezirköprü
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 26.05.2018-03.06.2018 Saat: 10:00-17:00

Kontenjan: 15 Başvuru: 15
Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu

Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu
Eğitmen: Murat MOLLAOĞLU
İlçe: Bafra
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 26.05.2018-03.06.2018 Saat: 10:00-17:00

Kontenjan: 15 Başvuru: 0
Etwinning Projeleri Yazma Kursu

Etwinning Projeleri Yazma Kursu
Eğitmen: Nalan AYDIN
İlçe: İlkadım
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 26.05.2018-02.06.2018 Saat: 10:00-18:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 11
Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu

Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu
Eğitmen: Erdoğan AKUŞ
İlçe: Havza
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 26.05.2018-03.06.2018 Saat: 10:00-17:00

Kontenjan: 15 Başvuru: 15
Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu

Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu
Eğitmen: İshak Hakan ÖZER
İlçe: Atakum
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 26.05.2018-03.06.2018 Saat: 10:00-17:00

Kontenjan: 15 Başvuru: 15
Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu

Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu
Eğitmen: Emrah YÜKSEL
İlçe: Atakum
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 26.05.2018-03.06.2018 Saat: 10:00-17:00

Kontenjan: 15 Başvuru: 15
Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu

Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu
Eğitmen: Turgay YAMAN
İlçe: Ladik
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 09.06.2018-13.06.2018 Saat: 13:00-18:00

Kontenjan: 15 Başvuru: 15
Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu

Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu
Eğitmen: Erdal TURAL
İlçe: Atakum
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 09.06.2018-13.06.2018 Saat: 13:00-18:00

Kontenjan: 15 Başvuru: 15
Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu

Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu
Eğitmen: Mehmet ÖNDER
İlçe: Çarşamba
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 18.06.2018-22.06.2018 Saat: 13:00-18:00

Kontenjan: 15 Başvuru: 13
Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu

Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu
Eğitmen: Samsun Akademi
İlçe: İlkadım
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 09.06.2018-13.06.2018 Saat: 13:00-18:00

Kontenjan: 15 Başvuru: 14
Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu

Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu
Eğitmen: Ali ÇAĞLAYAN
İlçe: İlkadım
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 09.06.2018-13.06.2018 Saat: 13:00-18:00

Kontenjan: 15 Başvuru: 15
Satranç Kursu

Satranç Kursu
Eğitmen: Tolga CAN
İlçe: Asarcık
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 18.06.2018-22.06.2018 Saat: 13:00-18:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 11
Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu

Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu
Eğitmen: Mehmet ÖNDER
İlçe: Çarşamba
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 09.06.2018-13.06.2018 Saat: 13:00-18:00

Kontenjan: 15 Başvuru: 15
Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu

Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu
Eğitmen: Sezai OĞULLUK
İlçe: Atakum
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 09.06.2018-13.06.2018 Saat: 13:00-18:00

Kontenjan: 15 Başvuru: 15
Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu

Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu
Eğitmen: Özgür ARSLAN
İlçe: Atakum
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 09.06.2018-13.06.2018 Saat: 13:00-18:00

Kontenjan: 15 Başvuru: 15
Özel Öğrenme Güçlüğü Eğitim Uygulamaları Kursu

Özel Öğrenme Güçlüğü Eğitim Uygulamaları Kursu
Eğitmen: Fatih GÜMÜŞ
İlçe: Ondokuzmayıs
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 09.06.2018-13.06.2018 Saat: 13:00-18:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 20
Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu

Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu
Eğitmen: Murat MOLLAOĞLU
İlçe: Bafra
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 09.06.2018-13.06.2018 Saat: 13:00-18:00

Kontenjan: 15 Başvuru: 15
Proje Hazırlama Yöntem ve Uygulamaları Kursu

Proje Hazırlama Yöntem ve Uygulamaları Kursu
Eğitmen: Salih NURDAĞ
İlçe: İlkadım
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 18.06.2018-20.06.2018 Saat: 13:00-17:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 19
Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu

Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu
Eğitmen: Ahmet ÖZTÜRK
İlçe: İlkadım
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 18.06.2018-22.06.2018 Saat: 13:00-18:00

Kontenjan: 15 Başvuru: 14
Scientix Stem Tanıtım Semineri

Scientix Stem Tanıtım Semineri
Eğitmen: Sezai OĞULLUK
İlçe: Tekkeköy
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 11.06.2018 Saat: 10:00-15:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 14
Scientix Stem Tanıtım Semineri

Scientix Stem Tanıtım Semineri
Eğitmen: Elif ÖZSOY
İlçe: Tekkeköy
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 12.06.2018 Saat: 10:00-15:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 12
Scientix Stem Tanıtım Semineri

Scientix Stem Tanıtım Semineri
Eğitmen: Elif ŞİMŞEK
İlçe: Tekkeköy
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 13.06.2018 Saat: 10:00-15:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 19
Eğitimin Oyun ve Materyallerle Desteklenmesi Eğitimi

Eğitimin Oyun ve Materyallerle Desteklenmesi Eğitimi
Eğitmen: Gülcan AYDENİZ
İlçe: İlkadım
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 11.06.2018-12.06.2018 Saat: 10:00-13:00

Kontenjan: 30 Başvuru: 30
Eğitimin Oyun ve Materyallerle Desteklenmesi Eğitimi

Eğitimin Oyun ve Materyallerle Desteklenmesi Eğitimi
Eğitmen: Gazi AYDENİZ
İlçe: İlkadım
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 11.06.2018-12.06.2018 Saat: 10:00-13:00

Kontenjan: 30 Başvuru: 30
Zeka Oyunları Eğitimi 1

Zeka Oyunları Eğitimi 1
Eğitmen: Mesüde Gülşah DAĞDELEN
İlçe: İlkadım
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 18.06.2018-22.06.2018 Saat: 13:00-17:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 17
Geogebra Eğitimi

Geogebra Eğitimi
Eğitmen: Fatih GÜLAY
İlçe: İlkadım
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 18.06.2018-21.06.2018 Saat: 13:30-17:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 13
Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu

Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu
Eğitmen: Erdoğan AKUŞ
İlçe: Havza
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 18.06.2018-22.06.2018 Saat: 13:00-18:00

Kontenjan: 15 Başvuru: 13
Arduino Temel Eğitim Kursu (BT Öğretmenlerine Özel)

Arduino Temel Eğitim Kursu (BT Öğretmenlerine Özel)
Eğitmen: Orhan Gazi DEMİRCİ
İlçe: Bafra
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 18.06.2018-22.06.2018 Saat: 13:00-18:00

Kontenjan: 30 Başvuru: 21
Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu

Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu
Eğitmen: İlhan ÖZTÜRK
İlçe: Atakum
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 18.06.2018-22.06.2018 Saat: 13:00-18:00

Kontenjan: 15 Başvuru: 15
Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu

Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu
Eğitmen: Kamil BİLİR
İlçe: Atakum
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 18.06.2018-22.06.2018 Saat: 13:00-18:00

Kontenjan: 15 Başvuru: 15
Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu

Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu
Eğitmen: Nazmi YILMAZ
İlçe: Atakum
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 18.06.2018-22.06.2018 Saat: 13:00-18:00

Kontenjan: 15 Başvuru: 15
Zeka Oyunları Eğitimi 1

Zeka Oyunları Eğitimi 1
Eğitmen: Adem İREN
İlçe: Atakum
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 18.06.2018-22.06.2018 Saat: 13:30-17:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 20
Zeka Oyunları Eğitimi 1

Zeka Oyunları Eğitimi 1
Eğitmen: Erdal İNCEBACAK
İlçe: Atakum
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 18.06.2018-22.06.2018 Saat: 13:30-17:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 20
Erasmus + KA101, KA201 ve KA229 Uygulamalı Proje Yazma Eğitimi

Erasmus + KA101, KA201 ve KA229 Uygulamalı Proje Yazma Eğitimi
Eğitmen: Cihan KOCAMAN
İlçe: Atakum
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 18.06.2018-22.06.2018 Saat: 13:00-18:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 20
Erasmus + KA102, KA105 ve KA202 Uygulamalı Proje Yazma Eğitimi

Erasmus + KA102, KA105 ve KA202 Uygulamalı Proje Yazma Eğitimi
Eğitmen: Cihan KOCAMAN
İlçe: İlkadım
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 26.06.2018-29.06.2018 Saat: 10:00-15:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 18
Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu

Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu
Eğitmen: Serdar BAHADIR
İlçe: Ondokuzmayıs
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 18.06.2018-22.06.2018 Saat: 13:00-18:00

Kontenjan: 15 Başvuru: 15
Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu

Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu
Eğitmen: Adem GÜLER
İlçe: Ondokuzmayıs
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 18.06.2018-22.06.2018 Saat: 13:00-18:00

Kontenjan: 15 Başvuru: 15
Özel Öğrenme Güçlüğü Eğitim Uygulamaları Kursu

Özel Öğrenme Güçlüğü Eğitim Uygulamaları Kursu
Eğitmen: Fatih GÜMÜŞ
İlçe: Atakum
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 18.06.2018-22.06.2018 Saat: 13:00-18:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 20
Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu

Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu
Eğitmen: Bahadır GÜRBÜZ
İlçe: Vezirköprü
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 18.06.2018-22.06.2018 Saat: 13:00-18:00

Kontenjan: 15 Başvuru: 15
Origami (Kağıt Katlama) Kursu

Origami (Kağıt Katlama) Kursu
Eğitmen: Ayşe ARAÇ
İlçe: İlkadım
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 18.06.2018-22.06.2018 Saat: 13:00-18:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 20
Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu

Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu
Eğitmen: Erdal TURAL
İlçe: Atakum
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 18.06.2018-22.06.2018 Saat: 13:00-18:00

Kontenjan: 15 Başvuru: 15
AB Projeleri Hazırlama Teknikleri Kursu (Erasmus + Projeleri)

AB Projeleri Hazırlama Teknikleri Kursu (Erasmus + Projeleri)
Eğitmen: Hamza TURAL
İlçe: Atakum
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 18.06.2018-22.06.2018 Saat: 13:00-18:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 19
Zeka Oyunları Eğitimi 1

Zeka Oyunları Eğitimi 1
Eğitmen: Onur GÜVEN
İlçe: İlkadım
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 18.06.2018-22.06.2018 Saat: 13:00-17:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 20
Okul Öncesi Eğitimde Konuşma Bozukluğu Eğitimi Uygulamaları

Okul Öncesi Eğitimde Konuşma Bozukluğu Eğitimi Uygulamaları
Eğitmen: Nermin AYDEMİR
İlçe: Atakum
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 18.06.2018 Saat: 10:00-17:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 20
Okul Öncesi Eğitimde Konuşma Bozukluğu Eğitimi Uygulamaları

Okul Öncesi Eğitimde Konuşma Bozukluğu Eğitimi Uygulamaları
Eğitmen: Dinara KILIÇ
İlçe: İlkadım
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 18.06.2018 Saat: 10:00-17:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 20
Okul Öncesi Eğitimde Konuşma Bozukluğu Eğitimi Uygulamaları

Okul Öncesi Eğitimde Konuşma Bozukluğu Eğitimi Uygulamaları
Eğitmen: Nermin AYDEMİR
İlçe: Atakum
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 20.06.2018 Saat: 10:00-17:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 19
Origami (Kağıt Katlama) Kursu

Origami (Kağıt Katlama) Kursu
Eğitmen: Ayşe ARAÇ
İlçe: İlkadım
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 26.06.2018-29.06.2018 Saat: 10:00-17:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 14
Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu

Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu
Eğitmen: Emrah YÜKSEL
İlçe: Atakum
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 26.06.2018-29.06.2018 Saat: 10:00-17:00

Kontenjan: 15 Başvuru: 15
Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu

Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu
Eğitmen: İlhan ÖZTÜRK
İlçe: Atakum
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 26.06.2018-29.06.2018 Saat: 10:00-17:00

Kontenjan: 15 Başvuru: 15
Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu

Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu
Eğitmen: Kamil BİLİR
İlçe: Atakum
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 26.06.2018-29.06.2018 Saat: 10:00-17:00

Kontenjan: 15 Başvuru: 15
Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu

Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu
Eğitmen: Ahmet ÖZTÜRK
İlçe: İlkadım
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 26.06.2018-29.06.2018 Saat: 10:00-17:00

Kontenjan: 15 Başvuru: 15
Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu

Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu
Eğitmen: Samsun Akademi
İlçe: İlkadım
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 26.06.2018-29.06.2018 Saat: 10:00-17:00

Kontenjan: 15 Başvuru: 15
Origami (Kağıt Katlama) Kursu

Origami (Kağıt Katlama) Kursu
Eğitmen: Mesüde Gülşah DAĞDELEN
İlçe: İlkadım
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 26.06.2018-29.06.2018 Saat: 10:00-17:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 19
Origami (Kağıt Katlama) Kursu

Origami (Kağıt Katlama) Kursu
Eğitmen: Deniz YAVUZ
İlçe: Canik
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 26.06.2018-29.06.2018 Saat: 10:00-17:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 17
Origami (Kağıt Katlama) Kursu

Origami (Kağıt Katlama) Kursu
Eğitmen: Erdoğan TOPCU
İlçe: Atakum
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 26.06.2018-29.06.2018 Saat: 10:00-17:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 20
Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu

Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu
Eğitmen: Bahadır GÜRBÜZ
İlçe: Vezirköprü
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 26.06.2018-29.06.2018 Saat: 13:00-18:00

Kontenjan: 15 Başvuru: 14
Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu

Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu
Eğitmen: Murat MOLLAOĞLU
İlçe: Bafra
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 26.06.2018-29.06.2018 Saat: 10:00-17:00

Kontenjan: 15 Başvuru: 15
Özel Öğrenme Güçlüğü Eğitim Uygulamaları Kursu

Özel Öğrenme Güçlüğü Eğitim Uygulamaları Kursu
Eğitmen: Fatih GÜMÜŞ
İlçe: İlkadım
Başvurunun süresi bitti.
Tarih: 26.06.2018-29.06.2018 Saat: 10:00-17:00

Kontenjan: 20 Başvuru: 20